چند سکانس «خائن کشی» کیمیایی تغییر می‌کند!

فیلم نیوز/ فیلم «خائن‌کشی» با تغییراتی که در نسخه جشنواره‌ای آن انجام ‌میشود و با اضافه شدن چند سکانس جدید خود را برای اکران عمومی آماده میکند.
خائن‌کشی آخرین ساخته سینمایی مسعود کیمیایی است که در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر حضور داشت. علی اوجی تهیه‌کننده این فیلم در گفت وگویی که به تازگی با «مهر» انجام داده از انجام تغییراتی روی نسخه جشنواره‌ای این فیلم برای اکران عمومی خبر داد و گفت :« قطعاً نسخه‌ای که برای اکران عمومی آماده می‌شود با تغییراتی همراه خواهد بود. در واقع می‌توان گفت سکانس‌هایی در این فیلم برای اکران عمومی استفاده می‌شود که در نسخه جشنواره‌ای آن نبوده است.»
زمان اکران این فیلم هنوز مشخص نشده، اوجی درباره اینکه این فیلم در کدام مقطع زمانی روی پرده می رود هم توضیحاتی داده و گفته: « در حال حاضر و با توجه به اینکه در دوران بعد از پاندمی کرونا قرار داریم، نمایش فیلم‌ها به خیلی از چیزها بستگی دارد. در حال حاضر اکران فیلم‌های کمدی در سینمای ایران مقبول‌تر است، هرچند که در گذشته نیز همیشه از این آثار در گیشه استقبال می‌شد. به همین دلیل برای اکران «خائن کشی» باید همه شرایط را سنجیده و با فکر بازتری درباره آن تصمیم گرفت.
علی اوجی در نشست خبری این فیلم اعلام کرد با توجه به بالا بودن تایم فیلم، قرار است بعد از اکران عمومی، «خائن کشی» در قالب یک مینی سریال از طریق پلتفرم‌ها عرضه شود.
در فیلم «خائن‌کشی» امیر آقایی، سارا بهرامی، پانته‌آ بهرام، پولاد کیمیایی، اندیشه فولادوند، سام درخشانی، حمیدرضا آذرنگ و مهران مدیری بازی دارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

6 اردیبهشت, 1401 20:42