راهنمای خرید و نصب جاشمعی دیوارکوب

راهنمای خرید و نصب جاشمعی دیوارکوب

ویژگی‌های جاشمعی دیوارکوب| جاشمعی دیوارکوب دارای طیف گسترده‌ای از طرح‌هاست. یک جاشمعی ممکن است فقط برای یک شمع یا چند عدد جا داشته باشد و طرح‌های مختلف می‌توانند اندازه‌ها و تعداد متفاوتی از شمع را در خود نگه دارند، از جمله چراغ‌های استخری، شمع‌های استوانه‌ای یا ستونی.
  کاربرد جاشمعی دیوارکوب| با وجود انتخاب‌های بسیار زیاد، یافتن جاشمعی مناسب برای کاربردهای مختلف آسان است. گزینه‌های محبوب عبارت اند از: استفاده از جاشمعی کوچک برای برجسته کردن یک اثر هنری مانند تابلوی نقاشی، استفاده از جاشمعی بزرگ با شمع‌های متعدد به عنوان یک قطعه هنری مستقل، نصب جاشمعی‌های دیوارکوب نزدیک در برای ایجاد یک فضای خوشامدگویی، اضافه کردن یک جاشمعی واحد در راهرو یا راه پله برای نور ملایم به جای نور شب و ... .
  قیمت جاشمعی دیوارکوب | جاشمعی دیوارکوب بسته به برند، طرح، جنس و اندازه می‌تواند در بازه قیمتی متفاوتی باشد. به طور کلی، قطعات بزرگ‌تر و لوکس‌تر که چندین شمع را در خود جای می‌دهند، گران‌‌قیمت‌تر هستند. با انتخاب چندین جاشمعی کوچک‌تر با قیمت مناسب و نصب آن‌ها در اطراف عکس یا تابلوی مورد علاقه خود، می‌توانید ظاهر فضا را به کلی تغییر دهید.
  چند نکته برای نصب دیوارکوب نگهدارنده شمع| مانند هر شمعی، استفاده از جاشمعی دیوارکوب بسیار مهم است تا خطر آتش سوزی یا آسیب دیدگی را به حداقل برسانید. برای امنیت و ثبات بیشتر از قلاب‌های سنگین‌تر و بزرگ‌تری روی دیوار استفاده کنید. هنگام نصب مطمئن شوید که نگهدارنده شمع در یک سطح تراز قرار دارد تا از نسوختن یکنواخت شمع و چکیدن آن جلوگیری شود. جاشمعی را زیر برآمدگی یا نزدیک مواد قابل اشتعالی مانند پرده نصب نکنید.
  نکته پایانی| جاشمعی دیوارکوب یک وسیله جانبی برای فضای داخلی است اما می‌تواند به عنوان عنصری بی‌مانند از زیبایی قلمداد شود. نور طبیعی شمع احساسات مثبتی را به فضا می‌دمد و آرامش را تقویت می‌کند. پس اگر به دنبال خرید جاشمعی مناسب هستید، باید بدانید که در بازار انواع و اقسام مدل‌های مختلف وجود دارند که می‌توانند عملکرد و زیبایی را وارد فضای زندگی و کار شما کنند.
برای نوشتن این مطلب از سایت «ویکی‌ساختمون» کمک گرفته شده است

15 آذر, 1399 15:48