مزایای سرم دوفاز مو

بانوان

 
 
   سرم موی دوفاز چه ویژگی هایی دارد؟
اگر به دفعات از وسایل حالت دهنده برای موهای‌تان استفاده می‌کنید، اسپری دوفاز می‌تواند بسیار مفید باشد. سرم دو فاز ضد وز برای قبل از سشوار یا اتو مناسب است چرا که با باز کردن گره و پیچ خوردگی موها باعث نرم شدن و افزایش حالت پذیری می‌شود سرم موی دوفاز از آسیب دیدگی، شکنندگی و وز شدن موها در اثر استفاده از مواد شیمیایی جلوگیری می‌کند. برخی از آن‌ها حاوی کراتین است که به موهای شما لطافت و نرمی را هدیه می‌دهد.
 
سرم موی دوفاز چیست؟
سرم مو برای آن دسته  از موهای استفاده می‌شود که زیبایی و درخشندگی خود را به‌واسطه آلودگی هوا، کثیفی، غبار و نورخورشید از دست داده‌اند. به‌طور پایه‌ای روغن سیلیکون ماده اصلی تشکیل دهنده سرم موست. سرم مو حاوی هیچ‌گونه ماده مضر شیمیای نیست. سرم مو معمولاً پس از هربار شست‌وشو مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که مو براق‌تر به نظر برسد و بتوان به گونه دلخواه آن را فرم داد.
 
چرا هنگام استفاده از وسایل حرارتی باید از سرم دو فاز استفاده کرد؟
1-  ‌ با ایجاد یک لایه محافظ ،مو را در مقابل آسیب های محیطی و آسیب در هنگام حالت دادن مو محافظت می کند.
2-  ‌ این لایه محافظ باعث  پیشگیری  از  از دست رفتن رطوبت مو می شود.  
3-  ‌ این لایه محافظ، از ایجاد الکتریسیته ساکن به خصوص پس از سشوار کشیدن پیشگیری می‌کند.
4-  سیلیکون‌های این فراورده باعث ایجاد حس نرمی و ابریشمی و براقی مو می‌شود.
5-  ‌ این فراورده بر خلاف کرم‌ها و واکس‌های موی سر، چرب و برخلاف ژل‌ها چسبنده نیست و حالت پوسته پوسته روی مو ایجاد نمی‌کند.
6-  ‌ لایه محافظ این فراورده باعث حالت گرفتن بهتر و سریع‌تر موها می شود.
7-  ‌ پس از مصرف این فراورده، شانه کردن موهای بلند و فر تسهیل می شود.
8-  ‌ این فراورده برای موهای بلند، زبر ، وز و فر و به خصوص موهای آسیب دیده توسط مواد شیمیایی و  موهای صاف  و کوتاه  مردان و زنان قابل استفاده است.
   
روش استفاده اسپری دو فاز چگونه است؟
قبل از استفاده اسپری دوفاز را تکان دهید تا دو فاز کاملا با هم یکدست شود. بعد از حمام  روی موهای نیمه مرطوب به ساقه‌ها و نوک مو اسپری و می‌توانید موها را سشوار کنید. بهتر است از سرم قبل و بعد از سشوار استفاده شود زیرا سرم مو نقطه ذوب بالایی دارد و بعد از براشینگ تبخیر می‌شود. برای موهای خشک بهتر است بعد از هر استحمام استفاده شود ولی اگر موی معمولی و طبیعی دارید هفته‌ای دو بار هم کافی است.
در تهیه این مطلب از سایت rluxe 
کمک گرفته شده است

8 بهمن, 1399 19:12