نکات مهم برای انتخاب کیف‌ پول زنانه

بانوان

مارال مرادی | روزنامه‌نگار


 

   جمع‌وجور باشد
هنگام خرید، کیف پول‌‌تان را از میان مدل‌های ساده انتخاب کنید، زیرا یک کیف پول ساده، جمع‌وجور، با رنگی روشن و حتی با کوچک ترین اندازه می‌تواند بسیار کاربردی باشد چراکه می‌توانید برای موقعیت‌های رسمی و غیررسمی آن را به همراه داشته باشید. علاوه بر این، یک کیف پول کوچک می‌تواند در جیب بیشتر لباس‌های شما جا شود.
 
 به شکل کیف‌‌تان توجه کنید
قبل از خرید کیف پول جدید به محتویاتی که قرار است در آن قرار دهید، توجه داشته باشید، اگر مجبورید کارت‌های اعتباری زیادی را همراه خود داشته باشید، کیف پول کُتی سه لایه که فضای زیادی برای انواع کارت دارد انتخاب کنید و اگر تعداد کارت‌های اعتباری‌‌تان زیاد نیست، بهتر است یک کیف پول کتی دولایه انتخاب کنید.
 
 برای انتخاب کیف پول نگاه بلندمدت داشته باشید
یکی دیگر از  مواردی  که برای خرید کیف پول باید درنظر بگیرید، مقدار هزینه‌ای است که برای آن در نظر گرفته‌اید. محدوده قیمتی کیف‌های پول در بازار بسیار گسترده و متفاوت است، ضمن این‌که یک کیف پول گران قیمت و با کیفیت می‌تواند کارایی بیشتری نسبت به یک کیف پول ارزان و بی‌کیفیت داشته باشد.
 
   رنگ مناسب انتخاب کنید
برای انتخاب رنگ مناسب باید موقعیت‌هایی را که در آن نیاز به کیف پول دارید در نظر بگیرید، به‌عنوان مثال اگر در اداره کار می‌کنید و یک کیف پول دستی یا پاسپورتی به محل کارتان می‌برید، بهتر است رنگ مشکی یا سفید  را انتخاب کنید. اگر هم در یک محیط غیررسمی‌تر کار می‌کنید، می‌توانید  الگو‌های رنگی متنوع‌تری را  انتخاب کنید.
   
داخل کیف پول را خوب بررسی کنید
اگر کاربردی‌ بودن کیف پول برای‌‌تان مهم است، طراحی محفظه‌های داخل کیف عامل دیگری است که باید به آن توجه کنید، زیرا قرار است چیز‌های زیادی از قبیل کارت اعتباری، قبض و فیش بانکی را در کیف پول‌‌تان حمل کنید، به دنبال کیفی باشید که جاکارتی زیادی داشته باشد. این کار نه‌تنها به نظم بیشتر کمک می‌کند، بلکه از آسیب‌دیدن کارت‌های اعتباری  هم جلوگیری می‌کند.
در تهیه این مطلب از سایت «خبربانو» کمک گرفته شده است

15 بهمن, 1399 17:48