3 ایده برای نظم ‌دادن به وسایل خانه

 نظم ‌دادن به منزل و وسایلی برای نظم‌بخشی به خانه همیشه موضوع جالب و جذابی برای خانم‌هاست. در این مطلب سعی کردیم برای شما خانم‌ها ایده‌هایی را بیاوریم تا به وسیله آن‌ها بتوانید خانه‌تان را نظم دهی کنید. همچنین از دو ایده کمتر شنیده شده برای تزیین دکوراسیون داخلی منزل‌تان گفتیم

مارال مرادی | روزنامه ‌نگار

 مخفی ‌کردن وسایل زیر میز
در خانه‌های کوچک امروزی باید از تمام فضاهای موجود در خانه به نحو مناسب استفاده کرد، زیر میزها معمولا جای مناسبی برای قرار دادن وسایل دم دستی است. پس برای این‌ که بتوانید هم از این فضاها استفاده کنید و طوری آن‌ها را بپوشانید که دیگران قادر به دیدن آن نباشند، می‌توانید برای میزهای‌تان رومیزی‌های بلند تهیه کنید  یا برای زیر میزهای‌تان پرده های فانتزی بدوزید.
 
 درست کردن میز با استفاده از فایل‌ های نگهداری کاغذ
از فایل‌های نگهداری کاغذ می‌توانید استفاده خلاقانه‌ای داشته باشید و با تعدادی پیچ و مهره از آن‌ها میزی برای اتاق کار بسازید. این میزها علاوه بر این‌ که جزو وسایل دکوری خلاقانه به شمار می‌آیند، حس و حال کار را هم به اتاق منتقل می‌کنند. این فایل‌های نگهداری می‌توانند برای طبقه بندی و نظم دهی وسایل و تجهیزات اتاق شما هم کاربرد داشته باشند. می‌توانید آن‌ها را به زیر شلف‌های خود وصل کنید و به این ترتیب هم چهره‌ای نو به شلف‌های خود ببخشید و هم آن‌ها را کاربردی‌تر بسازید.
 
 فایل ‌های نگهداری کاغذ برای نظم دهی کمدها
این فایل‌ها را می‌توانید برای وسایل بزرگ تر و سنگین‌تر استفاده کنید. در این صورت پشت درهای کمدهای شما هم کاربردی خواهد شد؛ به این ترتیب شما می‌توانید از فضاهای بیشتری در خانه خود استفاده کنید.
 
2 ایده برای تزیین خانه
 کوسن ‌های فانتزی برای اتاق‌ها
کوسن‌ها قدرت زیادی برای ایجاد تغییر و تحول در طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما دارند، پس اگر در منزل تکه پارچه‌هایی دارید که تصمیم دارید آن‌ها را دور بریزید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که از آن‌ها کوسن‌هایی خلاقانه درست کنید تا بتوانید برای تزیین اتاق نشیمن خود از آن‌ها بهره ببرید.
 
 استفاده از وسایل قدیمی برای تزیین خانه
از وسایل قدیمی و از کار افتاده منزل‌تان می‌توانید به عنوان وسایل تزیینی جدید استفاده کنید. به عنوان مثال سینی‌های قدیمی و رنگ و رو رفته خود را می‌توانید دوباره رنگ بزنید و از آن‌ها به عنوان پنل ‌هایی برای یادداشت ‌های روزانه خود بهره ببرید. حتی از این سینی‌ها می‌توانید به عنوان تابلوهایی برای تزیین دیوار آشپزخانه یا حتی اتاق کارتان استفاده کنید. داخل این سینی‌ها را با طرح‌های فانتزی و خلاقانه تزیین کنید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید.
در تهیه این مطلب از سایت «چیدانه» کمک گرفته شده است 

14 تیر, 1400 16:26